Menu:

MÓDLMY SIĘ:

Akt zawierzenia

Bożemu Miłosierdziu

Boże, Ojcze miłosierny,
który objawiłeś swoją miłość
w Twoim Synu Jezusie Chrystusie,
i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu,
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami grzesznymi,
ulecz naszą słabość,
przezwycięż wszelkie zło,
pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi
doświadczyć Twojego miłosierdzia,
aby w Tobie, trójjedyny Boże,
zawsze odnajdywali źródło nadziei.
Ojcze przedwieczny,
dla bolesnej męki i zmartwychwstania Twojego Syna,
miej miłosierdzie dla nas i całego świata!
Amen.
Jan Paweł II, Kraków-Łagiewniki, 17.08.2002

FACEBOOK:

PROGRAM UE:

dfhgrhgrsegwae

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Operacja pt. Wykonanie konserwacji zabytkowych organów w kościele M.B. Nieustającej Pomocy w Węglówce, której celem jest zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez remont zabytkowych organów

współfinansowana  jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania

„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

ROK LITURGICZNY:

tyhjj

Losowe zdjęcia:



Program Wizyty Duszpasterskiej - Kolędy 2018/2019

Data: 2018-12-23 02:12

 

Program Wizyty Duszpasterskiej – Kolędy 2018/2019

w Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Węglówce

27 grudnia (czwartek) – od. godz. 8.30 - osiedla:  Paryle, Łabędzie i Lisy

oraz rodziny Państwa: Lebiedź (nr 408), Państwa Pietrzykowscy (nr 358),

Kubowicz (nr 362), Kubowicz (nr 359) i Woś (nr 351)

28 grudnia (piątek) – od godz. 8.30 – Os. Węgierskie

(od rodziny Państwa Jarosz nr 106 do rodziny Marii i Tomasza Drabik)

29 grudnia (sobota) – od godz. 8.30 – Os. Węgierskie

(od rodziny Państwa Paryl do rodziny Państwa Jasiewiczów (os. Groty))

2 stycznia (środa) – od godz. 8.30 – Górny Kościół

(od rodziny Państwa Krzysztofek do rodziny Państwa Leśniak i dalej osiedla: Wieczniaki, Krzysztofki, do Państwa Krzysztofek (nr 225))

3 stycznia (czwartek) – od godz. 9.00 –– Os. Dwór (bez os. Grotówka)

(od rodziny Państwa Drabik (nr 22) do Państwa Murzańskich (nr 77) i dalej do rodziny Państwa Korzeniewskich, następnie jak w poprzednich latach do rodziny

Państwa Goryl)

4 stycznia (piątek) – od godz. 9.00 – osiedle Sternale, Obajtki

5 stycznia (sobota) – od godz. 9.00 - Las, Dział, Jaworzyce (rodziny Państwa: Król, Majda i Klimek)

7 stycznia (poniedziałek) – od godz. 9.00 – osiedla: Strzałba, Pilchy

8 stycznia (wtorek) – od godz. 9.00 – osiedla: Przylasek, Grotówka, rodziny Państwa: Górczewskich (nr 17), Bardziłowskich (nr 334), Mądrala (nr 318)

 do rodziny Państwa Kościelniak

10 stycznia (czwartek) – od godz. 9.00

(od rodziny Państwa Zborowskich, do rodziny Państwa Smyksy,

tak jak w poprzednich latach)

11 stycznia (piątek) – od godz. 9.00

(od rodziny Państwa Górczewskich do rodzin Państwa: Pacek, Zgoda, Wach i dalej jak w poprzednich latach do osiedla Wosie)

12 stycznia (sobota) – od godz. 8.30

(od rodziny Państwa Paszcz do Plebanii, jak w poprzednim roku)

19 stycznia (sobota) – od godz. 8.30

(od rodziny Państwa Kuchnia (we Młynku) do rodziny Państwa Leszczyńskich,

osiedle „nad Rzeką”)

 

 

 

 


Powrót do Strony Głównej
Projekt i realizacja: © 2011 by