Menu:

MÓDLMY SIĘ:

Akt zawierzenia

Bożemu Miłosierdziu

Boże, Ojcze miłosierny,
który objawiłeś swoją miłość
w Twoim Synu Jezusie Chrystusie,
i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu,
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami grzesznymi,
ulecz naszą słabość,
przezwycięż wszelkie zło,
pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi
doświadczyć Twojego miłosierdzia,
aby w Tobie, trójjedyny Boże,
zawsze odnajdywali źródło nadziei.
Ojcze przedwieczny,
dla bolesnej męki i zmartwychwstania Twojego Syna,
miej miłosierdzie dla nas i całego świata!
Amen.
Jan Paweł II, Kraków-Łagiewniki, 17.08.2002

FACEBOOK:

PROGRAM UE:

dfhgrhgrsegwae

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Operacja pt. Wykonanie konserwacji zabytkowych organów w kościele M.B. Nieustającej Pomocy w Węglówce, której celem jest zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez remont zabytkowych organów

współfinansowana  jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania

„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

ROK LITURGICZNY:

tyhjj

Losowe zdjęcia:





 

KOLĘDA 2015- 2016

 

28 XIIponiedziałek: Przylasek, Łęg. Pod Wosie, Wosie

Ryś Jan, Ryś Krzysztof, Woś Kamil, Woś Artur

29 XII wtorek: Paryle, Łabędzie, Lisy

Gaweł Filip, Mucha Krystian, Ślósarz Marcin, Pietrzykowski Marcin

30 XII środa: Dwór

Pietrzykowski Damian, Górczewski Wojciech, Łukasik Hubert, Zięba Filip

2 I sobota: od osiedla we Młynku, dalej do rodziny Leszczyńskich i osiedla Nad Rzeką

Jasek Mateusz, Gaweł Patryk, Woś Adrian, Ślósarz Dawid

4I poniedziałek: od rodziny Zborowskich do rodziny Smyksy

Kucharzak Krystian, Fryc Piotr, Goliński Norbert

5 I wtorek Węgierskie: odc rodziny Jarosz do rodziny Drabik

Drabik Marcin, Lis Grzegorz, Jarosz Krystian,

7 I czwartek: Węgierskie od rodziny Paryl do rodziny Jasiewicz

Szewczyk Szymon, Lis Mateusz, Karpierz Dawid

8 I piątek: Górny kościół od rodziny Krzysztofek do rodziny Leśniak

Jabłoński Bartosz, Drabik Damian, Tokarz Marcin, Nawara Oskar

9 I sobota – przy plebanii

Obajtek Dawid, Goliński Hubert, .Fryc Dominik, Drabik Marcin

11 I poniedziałek – górny kościół od rodziny Leczyńskicvh do rodziny Lebiedź

Drabik Adrian, , Jasek Adam, Zięba Jakub

12 I wtorek – Szczałba, Pilchy

Górni Józef, Drabik Dariusz, Cieżak Kamil

13 I środa – Sternale, Obajtki

Obajtek Piotr, Jasek Łukasz, Matluch Dawid, Matluch Sebastian

14 I czwartek – Las, Dział

Popławski Sławomir, Olesek Piotr, Leśniak Przemysław, Zięba Łukasz


Czuwanie LSO przy ciemnicy i Grobie Pańskim.

 

Czuwanie Wielki Czwartek

19.30-20.00 Paweł Jasek, Ślósarz Krzysztof

20,00-20,30 Marcin Leśniak, Łukasz Sroga

20,30-21,00 Tomasz Weszka, Szymon Szewczyk

21,00-21,30 Bogusław Ślósarz, Krystian Drabik

21,30-22,00 Mariusz Jasek, Szymon Weszka

22,00-22,30 Szymon Gaweł, Damian Sukta

22,30-23,00 Tadeusz Jasek, Łukasz Poradzisz

23,00-23,30 Karol Poradzisz, Piotr Franiak

23,30-0,00 Michał Goliński, Mariusz Karpierz

Czuwanie Wielki Piątek

8,00 – 8,30 Piotr Weszka, Tomasz Górni

8,30-9,00 Piotr Matluch, Marcin Drabik

9,00-9,30 Cieżak Kamil, Drabik Adrian

9,30-10,00 Drabik Damian, Drabik Dawid

10,00-10,30 Fryc Piotr, Filip Gaweł

10,30-11,00 Patryk Gaweł, Norbert Goliński

11,00-11,30 Jabłoński Bartosz, Jarosz Krystian

11,30-12,00 Karpierz Dawid, Kucharzak Krystian

12,00-12,30 Lis Grzegorz, Łukasik Hubert

12,30-13,00 Obajtek Piotr, Dawid Obajtek(s)

13,00-13,30 Jasek Łukasz,  Jasek Adam

13,30-14,00 Woś Kamil, Zięba Filip

14,00-14,30 Dariusz Drabik, Jasek Mateusz

14,30-15,00 Zięba Łukasz,  Ślósarz Krzysztof

15,00-15,30 Sławomir Szałwija, Popławski Sławomir

15,30-16,00 Kubowicz Szymon, Lis Piotr

16,00-16,30 Woś Adrian, Woś Artur

16,30-17,00 Ryś Jan, Ślósarz Marcin

17,00-17,30 Pietrzykowski Damian, Pietrzykowski Marcin

17,30-18,00Matluch  Dawid, Matluch Sebastian

20,00-20,30 Drabik Marcin, Goliński Hubert

20,30-21,00 Marcin Leśniak, Łukasz Sroga

21,00-21,30 Mariusz Jasek, Szymon Weszka

21,30-22,00 Szymon Gaweł, Damian Sukta

22,00-22,30 Tadeusz Jasek, Łukasz Poradzisz

22,30-23,00 Karol Poradzisz, Piotr Franiak

23,00-23,30 Michał Goliński, Mariusz Karpierz

23,30-0,00 Tomasz Weszka, Szymon Szewczyk

Czuwanie Wielka Sobota

8,00 – 8,30 Piotr Weszka, Tomasz Górni

8,30-9,00 Piotr Matluch, Marcin Drabik

9,00-9,30 Cieżak Kamil, Drabik Adrian

9,30-10,00 Drabik Damian, Drabik Dawid

10,00-10,30 Fryc Piotr, Filip Gaweł

10,30-11,00 Patryk Gaweł, Norbert Goliński

11,00-11,30 Jabłoński Bartosz, Jarosz Krystian

11,30-12,00 Karpierz Dawid, Kucharzak Krystian

12,00-12,30 Lis Grzegorz, Łukasik Hubert

12,30-13,00 Obajtek Piotr, Dawid Obajtek(s)

13,00-13,30 Jasek Łukasz,  Jasek Adam

13,30-14,00 Woś Kamil, Zięba Filip

14,00-14,30 Dariusz Drabik, Jasek Mateusz

14,30-15,00 Zięba Łukasz,  Ślósarz Krzysztof

15,00-15,30 Sławomir Szałwija, Popławski Sławomir

15,30-16,00 Kubowicz Szymon, Lis Piotr

16,00-16,30 Woś Adrian, Woś Artur

16,30-17,00 Ryś Jan, Ślósarz Marcin

17,00-17,30 Pietrzykowski Damian, Pietrzykowski Marcin

17,30-18,00 Paweł Jasek, Ślósarz Krzysztof

18,00-18,30 Matluch Dawid, Matluch Sebastian

18,30-19,00 Bogusław Ślósarz, Krystian Drabik

 

 

Prezes LSO:

Tomasz Weszka

Zastępca prezesa LSO:

Damian Sukta

Skarbnik LSO:

Szymon Kubowicz

Sekretarz LSO:

Szymon Szewczyk

 

Przydatne strony dla LSO:

www.niedziela.pl/index/liturgia/liturgia1.php

http://www.ministrant.pl/

 

 

MINISTRANCI SZKOŁA PODSTAWOWA

  1. Cieżak Kamil
  2. Drabik Adrian
  3. Drabik Damian
  4. Drabik Dariusz
  5.  Fryc Piotr
  6. Gaweł Filip
  7. Gaweł Patryk
  8. Goliński Norbert
  9. Jabłoński Bartosz
  10. Jarosz Krystian
  11. Jasek Adam
  12. Jasek Łukasz
  13. Jasek Mateusz
  14. Karpierz Dawid
  15. Kucharzak Krystian
  16. Lis Grzegorz
  17. Łukasik Hubert
  18. Matluch Dawid
  19. Matluch Sebastian
  20. Obajtek Piotr
  21. Pietrzykowski Damian
  22. Pietrzykowski Marcin
  23. Ryś Jan
  24. Ślósarz Marcin
  25. Woś Adrian
  26. Woś Artur
  27.  Woś Kamil
  28. Zięba Filip
  29. Zięba Łukasz

Lektorzy gimnazjum

  1. Drabik Dawid
  2. Drabik Marcin
  3. Goliński Hubert
  4. Kubowicz Szymon
  5. Lis Piotr
  6. Matluch Piotr
  7. Obajtek Dawid (m)
  8. Popławski Sławomir
  9. Sukta Damian
  10. Szewczyk Szymon
  11. Ślósarz Krzysztof
  12. Weszka Tomasz

LEKTORZY –  STUDENCI  i SZKOŁA ŚREDNIA   

  1. Łukasz Poradzisz     (student)
  2. Piotr Weszka        (student)
  3. Szymon Gaweł   (student)
  4. Tadeusz Jasek
  5. Bogusław Ślósarz (student)
  6. Górni Tomasz
  7. Karol Poradzisz
  8. Krystian Drabik
  9. Leśniak Marcin
  10. Mariusz Jasek
  11. Mariusz Karpierz
  12. Michał Goliński
  13. Obajtek Dawid (s)
  14. Paweł Jasek
  15. Piotr Franiak
  16. Sławomir Szałwia
  17. Sroga Łukasz
  18. Szymon Weszka


 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

godz. 7.00

 

Dawid Karpierz

Krystian Jarosz

 

Damian Pietrzykowski

Filip Gaweł

Łukasz Zięba

 Sebastian   Matluch

Adam Jasek

Dawid Obajtek

Krystian Kucharzak

Hubert Łukasik

Hubert Goliński

Damian Drabik

Dawid Matluch

Kamil Drabik

Sławek Popławski

godz. 18.00

Adrian Drabik

Marcin Tokarz

Oskar Nawara

Patryk Gaweł

Dominik Fryc

Grzegorz Lis

Marcin Ślósarz

Piotr Olesek

Przemek Leśniak

Wojciech Górczewski

Dawid Ślósarz

Bartosz Jabłoński

Jakub Zięba

Józef Górni

Kamil Woś

Marcin Pietrzykowski

Piotr Obajtek

Adrian Woś

Artur Woś

Kamil Cieżak

Marcin Drabik (st)

Mateusz Lis

Piotr Fryc

Darek Drabik

Filip Zięba

Krystian Mucha

Łukasz Jasek

Marcin Drabik

Mateusz Jasek

Norbert Goliński

Szymon Szewczyk

Jan Ryś

Krzysztof Ryś

 

 

 

 

 

 

 

Projekt i realizacja: © 2011 by